Jong Oranje Rood Softbal Team


The Road to Vienna

Programma 2010

home | roster & staf 2010 | programma 2010 | archief | historie | media | links | Nederlands A-team
Jong Oranje wordt gesponsord door
Programma Jong Oranje 2010 Rood

DataEvenementInfo
8 november
(2009)
Team-bijeenkomst; presentatie nieuwe begeleiding

Locatie: Sporthal 'Merwestein', Nieuwegein

Coverage
8 nov. - 20 dec.
(2009)
Eerste helft wintertrainingen
Elke zondag indoortrainingen

op 8 november in Sporthal 'Merwestein', Nieuwegein
op 15, 29 nov., 6 dec. in Sporthal 'West', Veenendaal
op 22 nov., 20 dec. in Sporthal 'De Vallei', Veenendaal
locatie 13 december nog niet bekend

Coverage 1

Coverage 2

13 december
(2009)
Indoor Driekamp

Locatie: Diekman Hal, Enschede

Coverage
15 - 17 januari15e Indoor Cup Toernooi

Locaties: Margriet Hal, Groenoord Hal, Schiedam

Programma

Coverage

17 jan - 14 mrt.Tweede helft wintertrainingen
Zondags om de week indoortrainingen

op 17 jan., 28 feb., 14 mrt. in Sporthal 'West', Veenendaal
op 31 januari in Sporthal 'Merwestein', Nieuwegein
op 14 februari in Sporthal 'De Vallei', Veenendaal

6 - 7 februari1e Right To Play Future Stars Tournament
Indoor-toernooi

Locatie: Sporthallen Zuid, Amsterdam

Programma

Coverage

zon. 21 maartOefenwedstrijden
Jong Oranje Rood/Wit (driekamp)
Aanvang/Wedstrijd:
11:00 uur - Team A vs. Team B (game A)
12:25 uur - Team B vs. Team C (game B)
14:05 uur - Team C vs. Team A (game C)
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
Box Score Game A
Box Score Game B
Box Score Game C

Verslag

zon. 28 maartOefenwedstrijden (games D en E)
Jong Oranje Rood vs. Olympia Haarlem (double-header)
Aanvang: 12:00 uur
Veld: Sportpark 'Spitsbergen' (veld Blue Socks)
Waar: Veenendaal
W, 7-4 (1-0)
Box Score Game D
L, 7-0 (1-1)
Box Score Game E

Verslag

woe. 7 aprilGezamenlijke training met Jong Oranje Wit

Tijd: 18:00 - 21:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein

Verslag
11 april - 15 aug.Deelname Hoofdklasse-competitie
(16 double-headers; 32 wedstrijden)
zon. 11 aprilHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Centrals (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'Weltevreden' (veld Centrals)
Waar: De Bilt
L, 3-1 (0-1)
Box Score Game 1
L, 12-2 (0-2)
Box Score Game 2

Verslag

zon. 18 aprilHoofdklasse-competitie
Tex Town Tigers vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Kroedkotten' (veld Tex Town Tigers)
Waar: Enschede
L, 5-0 (0-3)
Box Score Game 3
L, 5-4 (0-4)
Box Score Game 4

Verslag

woe. 21 aprilTeamtraining
Tijd: 18:00 - 21:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
zon. 25 aprilHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Iber Lengua Terrasvogels (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Elta' (veld Terrasvogels)
Waar: Santpoort
L, 6-4 (0-5)
Box Score Game 5
L, 12-0 (0-6)
Box Score Game 6

Verslag

vrij. 30 aprilHoofdklasse-competitie
DSS vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 12:00 uur
Veld: Pim Mulier Sportpark (veld DSS)
Waar: Haarlem
L, 9-3 (0-7)
Box Score Game 7
L, 4-1 (0-8)
Box Score Game 8

Verslag

zon. 2 meiHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Twins (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Slotbosse Toren' (veld Twins)
Waar: Oosterhout
afgelast
regen
naar 18 juli

Verslag

woe. 5 meiHoofdklasse-competitie
Euro Stars vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportcomplex 'Bijdorp' (veld Schiedam)
Waar: Schiedam
L, 7-4 (0-9)
Box Score Game 11
L, 4-1 (0-10)
Box Score Game 12

Verslag

zon. 9 meiHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Sparks Haarlem (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Noordersportpark (veld Sparks Haarlem)
Waar: Haarlem
L, 8-1 (0-11)
Box Score Game 13
L, 6-0 (0-12)
Box Score Game 14

Verslag

don. 13 meiHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Tex Town Tigers (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Kroedkotten' (veld Tex Town Tigers)
Waar: Enschede
L, 7-0 (0-13)
Box Score Game 15
L, 8-0 (0-14)
Box Score Game 16

Verslag

zon. 16 meiHoofdklasse-competitie
Centrals vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'Weltevreden' (veld Centrals)
Waar: De Bilt
L, 9-0 (0-15)
Box Score Game 17
L, 6-0 (0-16)
Box Score Game 18

Verslag

woe. 19 meiGezamenlijke training met Jong Oranje Wit

Tijd: 18:00 - 21:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein

22 - 24 meiSoftball Gala 2010
Veld: Nol Houtkamp Sportpark (veld Olympia Haarlem)
Waar: Haarlem
Informatie
maa. 24 meiHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Olympia Haarlem (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Nol Houtkamp Sportpark (veld Olympia Haarlem)
Waar: Haarlem
L, 12-0
Box Score Game 19
Game 20 gestaakt
(1e inning)

Verslag

zon. 30 meiHoofdklasse-competitie
Iber Lengua Terrasvogels vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Elta' (veld Terrasvogels)
Waar: Santpoort
L, 6-2 (0-18)
Box Score Game 21
gest.,bliksem
Box Score Game 22

Verslag

woe. 2 juniOefenwedstrijden
Jong Oranje vs. Nederlands A-team (double-header)
Aanvang: 18:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
L, 5-0 (1-2)
Box Score F
L, 4-0 (1-3)
Box Score G

Verslag

zon. 6 juniHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. DSS (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Pim Mulier Sportpark (veld DSS)
Waar: Haarlem
L, 6-2 (0-19)
Box Score Game 23
L, 2-0 (0-20)
Box Score Game 24

Verslag

din. 8 juniHoofdklasse-competitie
Iber Lengua Terrasvogels vs. Jong Oranje (inhaalwedstrijd)
Aanvang: 20:00 uur
Veld: Sportpark 'De Elta' (veld Terrasvogels)
Waar: Santpoort
L, 4-0 (0-21)
Box Score Game 22

Verslag

zon. 13 juniHoofdklasse-competitie
Twins vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Slotbosse Toren' (veld Twins)
Waar: Oosterhout
L, 5-2 (0-22)
Box Score Game 25
W, 5-0 (1-22)
Box Score Game 26

Verslag

woe. 16 juniOefenwedstrijden
Jong Oranje Rood vs. Jong Oranje Wit (double-header)
Tijd: 17:00 - 21:00 uur
Waar: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
Box Score Game H
Box Score Game I

Verslag

woe. 30 juniOefenwedstrijden
Jong Oranje Rood vs. Jong Oranje Wit (double-header)
Tijd: 17:00 - 21:00 uur
Waar: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
Box Score Game J
Box Score Game K

Verslag

6 - 11 juliApeldoorn Softball Series
Veld: Sportpark 'Orderbos' (veld Robur '58)
Waar: Apeldoorn

(Jong Oranje speelt de wedstrijden op 6 t/m 9 juli)

zon. 11 juliHoofdklasse-competitie
Sparks Haarlem vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Noordersportpark (veld Sparks Haarlem)
Waar: Haarlem
Box Score Game 27
Box Score Game 28

Verslag

woe. 14 juliTeamtraining
Tijd: 18:00 - 21:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
zon. 18 juliHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Twins (double-header)
(inhaalwedstrijden)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'De Slotbosse Toren' (veld Twins)
Waar: Oosterhout
Box Score Game 9
Box Score Game 10

Verslag

woe. 21 juliTeamtraining
Tijd: 18:00 - 21:00 uur
Veld: Sportpark 'Galecopperzoom' (veld Nieuwegein Diamonds)
Waar: Nieuwegein
25 - 31 juli11e ESF Europees Kampioenschap Junioren

Locaties: Complex Vienna MetroStars en Vienna Wanderers

Field of Dreams - Baseball und Softballanlage Spenadlwiese (veld 1 en 3)
ASKÖ Spenadlwiese, Rotundenallee/Prater Hauptallee

Baseball und Softballplatz Freudenau (veld 2)
Aspernallee

Waar: Wenen (Oostenrijk)

Informatie
zon. 8 augustusHoofdklasse-competitie
Olympia Haarlem vs. Jong Oranje (double-header)
Aanvang: 12:00 uur
Veld: Nol Houtkamp Sportpark (veld Olympia Haarlem)
Waar: Haarlem
Box Score Game 29
Box Score Game 30

Verslag

woe. 11 augustusHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Olympia Haarlem (inhaalwedstrijd)
Aanvang: 20:30 uur
Veld: Nol Houtkamp Sportpark (veld Olympia Haarlem)
Waar: Haarlem
Box Score Game 20

Verslag

zon. 15 augustusHoofdklasse-competitie
Jong Oranje vs. Euro Stars (double-header)
Aanvang: 14:00 uur
Veld: Sportpark 'Schenkel' (veld Euro Stars)
Waar: Capelle a/d IJssel
Box Score Game 31
Box Score Game 32

Verslag

Meer informatie wordt toegevoegd wanneer beschikbaar
Programma Jong Oranje Rood 2011
DataEvenementenInfo
14 - 16 januari16e Indoor Cup Toernooi
Locaties: Margriet Hal, Groenoord Hal
Waar: Schiedam
februari2e Future Stars Tournament
Indoor-toernooi Jong Oranje Softbal Team
Locatie: Sporthallen Zuid, Amsterdam
6 - 17 december9e Wereldkampioenschap Junioren
Waar: Kaapstad (Zuid-Afrika)
Informatie
over Kaapstad
Meer informatie wordt toegevoegd wanneer beschikbaar

Voor suggesties, vragen of verzoeken mail naar Media Officer/Webmaster Marco Stoovelaar: stoov@dutchsoftballteam.com

Laatste Update: 13 juni 2010
Copyright Foto © 2008-2010 Marco Stoovelaar.
Copyright Site © 2008-2010 Marco Stoovelaar / Dutch Women Softball Teams. All Rights Reserved.