Jong Oranje Rood Softbal Team


2011

16e Indoor Cup

Jong Oranje Rood: home | roster & staf 2011 | programma 2011 | Jong Oranje Wit: home | roster & staf 2011 | programma 2011
Jong Oranje: archief | historie | media | links | Nederlands Softbal A-Team: home
Jong Oranje Softbal wordt gesponsord door
Programma 16e Indoor Cup 2011

Het Jong Oranje Rood Softbal Team neemt met vier verschillende teams deel aan het Internationale Indoor Cup Toernooi van dit jaar in Schiedam

DatumEvenementInfo
14 - 16 januariEvenement: 16e Internationale Indoor Cup
Locaties: Margriet Hal (Veld 1 & 2), Groenoord Hal (Veld 3)
Waar: Schiedam

Poule-indelingen:

Poule A:
Bulls (USA), Leafs (USA),
Twins (Nederland), Jong Oranje Team Red (Nederland)
Poule B:
Eagles (USA), Firestix (USA),
Joudrs Praha (TsjechiŽ), Jong Oranje Team Blue (Nederland)
Poule C:
Groot-BrittanniŽ, Schiedam (Nederland),
Stripes (USA), Jong Oranje Team White (Nederland)
Poule D:
Czech Stars (TsjechiŽ), Neunkirchen Nightmares (Duitsland),
Stars (USA), Jong Oranje Team Orange (Nederland)

OfficiŽle website IC
compleet schema

Informatie
Schiedam

Vrijdag 14 januariTijd, Wedstrijd & Locatie:
Voorronde:
20:40 uur - Joudrs Praha vs. Team Blue (Hal 1) (#1)
21:40 uur - Twins vs. Team Red (Hal 2) (#2)
5-1, Box Score # 1
5-1, Box Score # 2

Verslag Opening
Verslagen

Zaterdag 15 januariTijd, Wedstrijd & Locatie:
Voorronde:
9:00 uur - Groot-BrittanniŽ vs. Team White (Hal 1) (#3)
9:00 uur - Team Orange vs. Neunkirchen Nightmares (Hal 2) (#4)
10:00 uur - Team Red vs. Bulls (Hal 1) (#5)
10:00 uur - Firestix vs. Team Blue (Hal 3) (#6)
11:00 uur - Schiedam vs. Team White (Hal 1) (#7)
11:00 uur - Stars vs. Team Orange (Hal 3) (#8)
13:00 uur - Leafs vs. Team Red (Hal 1) (#9)
13:00 uur - Team White vs. Stripes (Hal 2) (#10)
14:00 uur - Team Blue vs. Eagles (Hal 1) (#11)
14:00 uur - Team Orange vs. Czech Stars (Hal 2) (#12)

Tweede Ronde:
15:10 uur - Eagles vs. Team Orange (Hal 1) (#13)
15:10 uur - Team Blue vs. Czech Stars (Hal 3) (#14)
16:10 uur - Bulls vs. Team White (Hal 2) (#15)
17:10 uur - Team Red vs. Stripes (Hal 2) (#16)

1-4, Box Score # 3
6-0, Box Score # 4
0-3, Box Score # 5
2-7, Box Score # 6
1-14, Box Score # 7
3-1, Box Score # 8
0-2, Box Score # 9
1-2, Box Score # 10
5-0, Box Score # 11
2-8, Box Score # 12

1-2, Box Score # 13
2-4, Box Score # 14
2-0, Box Score # 15
1-0, Box Score # 16

Verslagen

Zondag 16 januariTijd, Wedstrijd & Locatie:
Tweede Ronde:
9:00 uur - Team White vs. Team Blue (Hal 1) (#17)
9:00 uur - Team Orange vs. Leafs (Hal 2) (#18)
10:00 uur - Groot-BrittanniŽ vs. Team Orange (Hal 3) (#19)
11:00 uur - Neunkirchen Nightmares vs. Team Red (Hal 1) (#20)
11:00 uur - Team White vs. Czech Stars (Hal 2) (#21)
12:00 uur - Bulls - Team Blue (Hal 3) (#22)
13:00 uur - Team Red vs. Firestix (Hal 2) (#23)

Plaatsingswedstrijden (finaleronde):
14:10 uur - Stars vs. Team Blue (Hal 1) (#24)
14:10 uur - Joudrs Praha vs. Team White (Hal 2) (#25)
14:10 uur - Neunkirchen Nightmares vs. Team Orange (Hal 3) (#26)

2-1, Box Score # 17
0-6, Box Score # 18
0-4, Box Score # 19
6-0, Box Score # 20
0-7, Box Score # 21
3-3, Box Score # 22
0-1, Box Score # 23

6-1, Box Score # 24
3-4, Box Score # 25
2-8, Box Score # 26

Verslagen

Voor suggesties, vragen of verzoeken mail naar Media Officer/Webmaster Marco Stoovelaar: stoov@dutchsoftballteam.com

Laatste Update: 16 januari 2011
Copyright Foto's © 2008-2011 Marco Stoovelaar.
Copyright Site © 2008-2011 Marco Stoovelaar / Dutch Women Softball Teams. All Rights Reserved.